* Galavečer

Talkshow plná životních zážitků, vtipných historek, zajímavostí o Star Treku a scifi vůbec, povídání o životě celebrit. Nebudou chybět ukázky práce dabérů Star Treku, nejlepší přeřeky… Jedna otázka na tělo bude střídat druhou a příležitost zeptat se dostanete i vy.

Sylva Talpová - na 90%

Sylva Talpová Narodila se 4. června 1955 v Karviné. Původně chtěla studovat medicínu, ale prý zcela náhodou byla přijata na JAMU v Brně. Rok působila v Olomouci a poté účinkovala v Divadle bratří Mrštíků (dnes Městské divadlo Brno). V její herecké kariéře zmiňme alespoň role v dramatech Médeia nebo Evžen Oněgin. Nyní se věnuje výhradně dabingu, rozhlasu a práci profesorky na JAMU. Sylva Talpová ráda jezdí autem a miluje houby. Fanoušci Star Treku ji znají jako českou Kathryn Janewayovou v seriálu Star Trek: Voyager.

Zdeněk Bureš - na 99%

Zdeněk Bureš Narodil se 10. února 1957. Vystudoval JAMU v Brně, kterou ukončil v roce 1979. V témže roce, přesněji 1. srpna, nastoupil v Městském divadle Brno. Rád vzpomíná na role: Felix (Ze života hmyzu), Tiberge (Manon Lescaut), Justin (Paní Bovaryová), Beppo (Poprask na laguně), Sganarel (Don Juan) nebo Graziano (Othello). Často ho slýcháme v nejrůznějších televizních filmech a seriálech jako dabéra. Fanoušci Star Treku ho znají jako českého Neelixe ze seriálu Star Trek: Voyager nebo Quarka ze Star Trek: Deep Space Nine.

Jiří Hromada - na 100%

Jiří Hromada Narodil se 14. června 1958. V roce 1977 se rozhodl studovat DAMU, následně hrál deset let v Divadle E.F. Buriana. Točil a daboval filmy, natáčel pro rozhlas. V červnu 1990 ho Hnutí pro rovnoprávnost homosexuálních občanů (HRHO) navrhlo jako kandidáta na poslance Federálního shromáždění. Dnes je předsedou Gay iniciativy a stále dabuje. Fanoušci Star Treku ho znají jako českého Leonarda McCoye, doktora na Enterprise pod velením kpt. Kirka.

Bohdan Tůma - na 50%

Bohdan Tůma Narodil se v roce 1967 v Praze na Žižkově. Jako šestiletý chlapec točil s režisérem Jiřím Adamcem televizní kabarety, kromě toho navštěvoval i dramatický kroužek a celkem deset let se učil hrát na klavír. Absolvoval pražskou konzervatoř, obor herectví a zpěv. Už během studia hostoval například v Divadle E.F.Buriana, Na Zábradlí, v Žižkovském divadle. Od roku 1991 se věnuje hlavně dabingu. Byl prý velice zlobivé, živé a neposedné dítě. Někdy dokonce tak nezvladatelné, že ho kvůli tomu nechtěli brát na natáčení. Třídní důtky a dvojky z chování byly údajně běžnou záležitostí. Fanoušci Star Treku znají Bohdana Tůmu hlavně jako českého Data. Pro ženské osazenstvo pak zmíníme ještě postavu Brandona Walshe v Beverly Hills 902 10.

Pavel Soukup - 75%

Pavel Soukup Narodil se 31. prosince 1948 v Praze. Po absolvování DAMU dostal angažmá v divadlech v Olomouci a Liberci a následně jsme ho mohli vidět v Městských divadlech pražských. Hrál také v muzikálech v Hudebním divadle Karlín, připomeňme třeba Pokrevní bratry. Televizní diváci ho znají například ze seriálu "Život na zámku". Fanoušci Star Treku asi nikdy nezapomenou na jeho hlas, který propůjčil Jean-Lucu Picardovi v seriálu .


Novinky
12.03.2007: Nový začátek
Můžete se těšit na CzechTREK 2

28.09.2006: The End
Tádydádydá, to je KONEC. Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás na nějaké další akci ;-)
Plakáty
Plakát CzechTREK Plakát Nemesis
Wallpaper
Wallpaper CzechTREK
Wallpaper Nemesis na CzechTREKu
Archiv